Darmowy serwer VPS – sprawdź jak zdobyć

Opublikowane przez admin w dniu

Darmowy serwer VPS:

Zarejestruj się z tego linku, otrzymasz za darmo $50 do wykorzystania na dowolny VPS na 30 dni. Opcja działa tylko poprzez rejestracje z tego linku. Rejestracja bez wykorzystania linku nie kwalifikuje się do otrzymania $50. Zawsze możesz zarejestrować się kilkukrotnie

Odbierz darmowy VPS na 30 dni za darmo

Dlaczego darmowy VPS?

Darmowy serwer VPS na 1 miesiąc o wartości $50. Prawie nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym czasie zamówić kolejny – za darmo 🙂 Sam trzykrotnie korzystałem z takiego darmowego rozwiązania, po tym czasie wykupiłem już płatny serwer, mocniejszy. Warto sprawdzić to rozwiązanie chociażby dla czystej satysfakcji posiadania własnego serwera VPS. Możliwości jakie Ci daje są naprawdę ogromne.

Możliwości serwera

  • możesz uruchomić serwer Minecraft.
  • seedować torrenty – wspomożesz społeczność użytkowników Linuksa i serwer nie będzie marnował swoich możliwości gdy nie będziesz korzystał z jego zasobów.
  • uniknąć szpiegowania Google/Microsoft i korzystać z własnej chmury na dane – Nextcloud jest bardzo dobrym zamiennikiem, a Twoje dane nie będą dostępne dla nikogo innego poza Tobą.
  • przekierować swój ruch przez serwer aby w publicznych sieciach WiFi (np. używając telefonu czy laptopa poza domem) mieć pewność, że nikt nie przejmie Twoich haseł czy nie przeprowadzi jakiegoś innego ataku.

Proces rejestracji

Jeśli zarejestrujesz się z podanego poniżej linku, dostaniesz $50 do wykorzystania przez 1 miesiąc na dowolny serwer i usługę Digitalocean. Rejestracja bez wykorzystania linku nie kwalifikuje się do otrzymania $50. Odbierz darmowy VPS na 30 dni za darmo. Samego procesu rejestracji opisywać nie będę bo nie uważam Cię za osobę, która nie poradzi sobie z tak prostą czynnością :). Do rejestracji potrzebna jest karta płatnicza, jednak nie są pobierane z niej żadne pieniądze. Używana jest jedynie dla celów weryfikacyjnych (i do ściągania należności po okresie miesiąca). Dla pewności po zarejestrowaniu się możesz usunąć powiązanie karty z kontem w zakładce billing. Jeśli będziesz chciał testować serwer więcej niż miesiąć, możesz wykorzystać swoją drugą kartę (jeśli masz) lub zamówić sobie nową (zazwyczaj takie operacje w banku są darmowe).


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *